W czym mogę Ci pomóc?

Kawa na ławę - czy efekty Twoich kampanii są zadowalające?

Niezależnie od tego czy przecierasz szlaki w reklamie czy konsekwentnie realizujesz zamierzoną strategię marketingową - pomogę Ci osiągnąć lepsze wyniki.

Moją misją jest kompleksowe wsparcie w prowadzeniu kampanii. Od zaplanowania strategii, przez wdrożenie jej w życie, kończąc na optymalizacji i skalowaniu reklamy.

Ustawiasz kampanie samodzielnie i szukasz sposobu na ich optymalizację? Chcesz powierzyć prowadzenie kampanii doświadczonemu zespołowi i zaoszczędzić czas?

Sprawdź zakres naszych działań oraz efekty dotychczasowych klientów

 

Co aktualnie zaprząta Ci głowę?

Dopasowany model i strategia są podstawą do skutecznej kampanii.

Wspólnie zaplanujemy skuteczny lejek sprzedażowy i pomożemy Ci w jego wdrożeniu.

Działamy kompleksowo - od nakreślenia planu, przez realizację aż do analizy i optymalizacji każdego z etapów.

Dzięki wypracowanym procesom i schematom działamy sprawnie, a Ty nie musisz martwić się o marketing

Kolejny raz spędzasz godziny w Menadżerze Reklam, ale kampania, zamiast sprzedawać, po prostu przepala budżet?

Twoi odbiorcy wchodzą na stronę i czytają maile, ale niekoniecznie kupują?

Wielu przedsiębiorców nie poświęca czasu na analizę i wciąż nie wyciągają wniosków ze swoich kampanii.

Dokładna analiza lejka sprzedażowego pozwoli nam określić wąskie gardła.

Bazując na liczbach mamy pewność, który etap należy poprawić. Koniec z domysłami.

Nie tylko zdiagnozujemy problem, ale również pomożemy w jego rozwiązaniu. Poprawa każdego z elementów lejka nawet o kilka procent potrafi ekstremalnie zmienić końcowe wyniki sprzedażowe.

A może Twoje kampanie radzą sobie całkiem nieźle, ale wciąż masz apetyt na więcej?

Dokonamy analizy Twojego lejka i kampanii. Dzięki doświadczeniu w realizacji ponad 530 projektów masz gwarancję trafnych rekomendacji.

Każdy audyt podsumowujemy konkretną listą działań do wdrożenia. To znacząco ułatwia pracę.

Poznaj wyniki naszych klientów

Jak wygląda proces?

 • Wypełnij ankietę

  Pozwól nam lepiej zrozumieć Twój pomysł na kampanię. Zajmie Ci to 10-15 minut
  i z pewnością ułoży strategię

 • Forma współpracy

  Po przesłaniu ankiety automatycznie otrzymasz informację o kwalifikacji do współpracy.

 • Umów termin

  Po wstępnej kwalifikacji do współpracy otrzymasz dostęp do kalendarza z wolnymi terminami.
  Wybierz ten, który Ci pasuje.

 • Konsultacja Strategiczna

  Czas na działanie! Przeprowadzimy zwięzłą i konkretną rozmowę na temat Twojej kampanii, podczas której…

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Umów bezpłatną Konsultację Strategiczną, jeśli chcesz:

 • zwiększyć sprzedaż Twoich kursów, produktów lub usług dzięki płatnej reklamie
 • stworzyć kompleksowy plan sprzedażowy i poukładać marketing w Twojej firmie
 • efektywnie delegować prowadzenie kampanii i uwolnić swój czas na ciekawsze zajęcia, niż użeranie się z Menadżerem Reklam

Wypełnij ankietę i sprawdź kwalifikację do współpracy

W kolejnym kroku zadam Ci kilka pytań o Twoje cele reklamowe. Po uzupełnieniu ankiety otrzymasz dostęp do kalendarza. Wybierz termin, który Ci odpowiada.

Poznaj kulisy skutecznych kampanii

 • 69.183 zapisy na webinary w 18 miesięcy - Case Study

  Skuteczne działania reklamowe to nie wyłącznie jednorazowy strzał. To regularna, długofalowa praca, testowanie rożnorodnych rozwiązań, analiza i optymalizacja najskuteczniejszych działań. W tym wpisie poznasz efekty ponad dwuletniej współpracy. Przekonasz się, że odpowiednio ułożony plan i strategia działania realizowane systematycznie przynoszą ogromne korzyści dla biznesu.

  Poznaj pełne Case Study
 • 80.000 USD w debiutowej kampanii Facebook Ads

  “Czy kampania na Facebooku sprawdzi się w moim przypadku?” To pytanie, które zadaje sobie tysiące przedsiębiorców. Można spekulować, przewidywać, sugerować się wynikami innych firm z branży. A można też SPRÓBOWAĆ i przekonać się na własnej skórze, jaki potencjał drzemie w Facebook Ads.

  Poznaj historię Ignacego, który podjął decyzję, że spróbuje sprzedać swój produkt przez Facebookową reklamę. Mimo że nie miał skonfigurowanych zasobów. Mimo że nie do końca wierzył w obecność jego grupy odbiorców na tej platformie.

  Wspólnie z nami przeprowadził swoją pierwszą kampanię reklamową, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

  Poznaj pełne Case Study
 • Jak zamienić złotówkę w 26 PLN przychodu?

  Budowanie społeczności i przyjaznej relacji jest niezwykle ważne w biznesie opartym na sprzedawaniu swojej wiedzy. Jednak nawet podczas sprzedaży do osób związanych z naszą marką warto zwiększyć skalę dzięki reklamom płatnym.

  Poznaj pełne Case Study
 • Lejek sprzedażowy, testy i kampania na 100.000 PLN

  Czy sprawdzony lejek może się “wyczerpać”? Jak z głową testować nowe strategie sprzedaży kursu? Ile musisz zainwestować, aby sprzedaż kurs za 100.000 PLN? Odpowiadamy na te pytania z Markiem ze Szkoły Pianina i podsumowujemy dotychczasową współpracę przy reklamach.

  Poznaj pełne Case Study
Sprawdź, co mówią o nas nasi klienci

W naszej współpracy najbardziej podoba mi się porządek na koncie reklamowym. Wszystkie kampanie są ułożone w przemyślany sposób. Widać, że Patryk nad tym panuje.

Większość kampanii wspólnie omawiamy i podsumowujemy. To pomocne, ponieważ wcześniej pomiar skuteczności prowadzonych działań praktycznie nie istniał. Patryk mierzy pod wieloma kontami kampanie na Facebook, co pozwala nam jeszcze lepiej planować działania.

Do współpracy przekonała mnie dobrze zaprezentowana oferta. Patryk kompleksowo wyjaśnił co i kiedy jego zespół będzie robił. Mieliśmy jasno podzielone obowiązki - i to nam odpowiada.

Zespół Patryka przygotował teksty i grafiki do naszych kampanii. Patryk zasugerował bardzo trafne wideo, które pomagało jeszcze lepiej komunikować wartość dla naszych klientów.

Podczas największej kampanii pomógł nam zebrać prawie 6000 osób zapisanych na webinar w niecałe 2 tygodnie :)

Polecam współpracę z Patrykiem i jego zespołem szczególnie tym osobom, które nie chcą już działać na zasadzie prób i błędów. Ta współpraca pomaga unikać wielu niepowodzeń. A wiadomo - błędy w biznesie i reklamie często bywają kosztowne.

Jerzy Leńczowski Szkoła Księgowości

Przyglądałem się działaniom reklamowym Patryka od dłuższego czasu. Widziałem wiele reklam i treści, które zamieszczał na swoim Facebooku. Pomyślałem sobie wtedy, że też chcę, aby tak dobrze zrobione reklamy wyświetlały się moim klientom.

Patryk kompleksowo ułożył dedykowany dla mojej firmy lejek sprzedażowy i przedstawił konkretny plan działania. Wraz z zespołem przygotował jakościowe grafiki, dostarczył pomocne schematy do stworzenia maili i pomógł w całym wdrożeniu reklam.

Przed naszą współpracą byłem dość sceptycznie nastawiony do tematu reklamy w SM, ponieważ moje próby działania nie przynosiły efektów. Kiedy rozpocząłem współpracę z Patrykiem efekty kampanii przyszły bardzo szybko.

W naszej współpracy bardzo cenię sobie sprawną komunikację na Trello i zarządzanie zadaniami. Częste “przypominajki” od zespołu dają kopa do działania i pomagają sprawnie docisnąć każdy tydzień współpracy.

Usługi Patryka polecam szczególnie małym i średnim firmom, które już dobrze funkcjonują, ale nie posiadają zautomatyzowanych działań marketingowych.

Dariusz Owczarek Oryginalny Bar

Przed rozpoczęciem współpracy z Patrykiem miałem złe doświadczenia z poprzednią agencją i nie wierzyłem w skuteczność reklamy na Facebooku w mojej branży.

Usługi Patryka polecił mi znajomy i zdecydowałem się spróbować.

To, co cenię najbardziej w naszej współpracy to dobre, partnerskie relacje oraz dążenie do wypracowania rozwiązania.

Patryk nie wdraża bezrefleksyjnie pomysłów klienta w życie. Jeżeli jakiś pomysł lub koncepcja nie jest udana, to można być pewnym, że Patryk o tym powie.

Sławomir Zając Jak się wybudować i nie zwariować

Na współpracę z Patrykiem zdecydowałem się, kiedy postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność na rynek zagraniczny.

Podczas naszej współpracy najbardziej podobała mi się przejrzystość i poukładanie całego procesu. Patryk jasno określił strategię działania, dzięki czemu mogliśmy wspólnie, krok po kroku realizować poszczególne założenia.

Jeśli jesteś ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie i chcesz edukować innych, ale nie wiesz, jak dotrzeć do potencjalnych klientów to gorąco polecam usługi Patryka i zespołu Lokalny Sukces!

Maciej Olaczek Kodilla
Przestań przepalać budżet i skorzystaj ze sprawdzonego wsparcia

Jeśli zastanawiasz się czego brakuje Twoim kampaniom, aby w końcu przynosiły zyski, a nie tylko pusty zasięg i ruch na stronie - podczas rozmowy poznasz odpowiedź!

Umów bezpłatną konsultację