Dlaczego zaufało nam ponad 320 przedsiębiorców?

Sprawdzone procesy, które generują wyniki. Automatyzacje i optymalizacje reklam. To ważne elementy, ale potrzebują opieki skutecznych wykonawców.
Sprawdź, jak działamy i kto za tym stoi.

Co wyróżnia nas na tle innych agencji?

 • Szczera komunikacja

  Współpracujemy tylko z przedsiębiorcami gotowymi do działania. Zgłaszając się do nas może okazać się, że Twój pomysł na marketing potrzebuje pracy u podstaw. Szanujemy swój czas i Twój budżet. Jeśli nie wierzymy w powodzenie współpracy lub przedstawionego pomysłu - nie podejmujemy się działań i proponujemy alternatywne rozwiązania.

 • Cyfrowe produkty to nasza specjalność

  Od 2020 roku ponad 90% naszych klientów to internetowi twórcy. Promowaliśmy setki webinarów, budowaliśmy wielotysięczne listy mailingowe i sprzedawaliśmy kursy internetowe w różnych modelach. Rekordowe sprzedaże sięgały kilkuset tysięcy złotych podczas jednej kampanii.

 • Codzienna analiza

  Prowadzenie kampanii czasowych wymusza na nas częstszą analizę. Nie możemy pozostawić tygodniowej kampanii samej sobie na cały czas jej trwania. Każde aktywne konto reklamowe jest sprawdzane codziennie przez jej opiekuna. To standard, który pozwala nam reagować szybciej i dopasować działania.

 • Dotrzymujemy terminów

  Specyfika branży zobowiązuje nas do ponad przeciętnej terminowości. Do działania przechodzimy natychmiast. Zazwyczaj startujemy w maksymalnie 2 dni robocze. Wszystko na czas.

 • Znamy Twój cel

  Zależy Ci na większej sprzedaży, prawda? Po to inwestujesz czas i pieniądze w marketing. Naszym zadaniem jest pomóc Ci zwiększyć zyski. Mamy świadomość, że póki nasza współpraca Ci się opłaca - zostaniesz z nami. O kampanie dbamy w taki sposób, aby “spinały się w Excelu”.

 • Jasne zasady współpracy

  Od początku wiesz, jakie działania będziemy realizować i znasz ich kolejności. Przydzielimy opiekuna Twojego projektu do nadzorowania realizacji kampanii. Dzięki temu działamy sprawniej. Zero kruczków w umowach i niedopowiedzeń.

 • Kochamy procesy

  Wykorzystujemy sprawdzone schematy, szablony i modele, które szlifowaliśmy w setkach kampanii. Dopasujemy proces oraz przekaz do Twojej firmy i grupy odbiorców. Dzięki procesom unikamy błędów i pracujemy efektywniej.

Za co chwalą nas klienci?

Cóż za nieskromna sekcja na stronie! Opinie dotychczasowych klientów to dla nas największy powód do dumy. W udzielanych rekomendacjach nasi partnerzy zwracają uwagę na:

 • Dobrze zorganizowane i przejrzyste procesy
 • Szybka reakcja i komunikacja na Trello
 • Wsparcie w procesie i jakościowe porady
 • Przemyślane i ułożone działania
 • Konkretne wyniki, które dostarcza kampania

Poznaj nasz zespół!

 • Patryk Łopot

  Patryk Łopot

  CEO & Marketing Strategist

  Jestem pasjonatem efektywności i skutecznego marketingu. Lejki sprzedażowe są dla mnie jak duże puzzle. Mam bzika na punkcie optymalizacji i spójności każdego obszaru życia i firmy. Płatną reklamą zajmuję się od 2015 roku. Prowadzę warsztaty i kursy, które pomagają pozyskiwać klientów.

  Dowiedz się więcej
 • Michał Barczak

  Michał Barczak

  General Director

  Od 2001 roku jestem związany z marketingiem internetowym oraz światem startupów. Wspieram merytorycznie firmy w generowaniu większych przychodów poprzez tworzenie kreatywnych kampanii płatnych. Sam sprzedaje produkty cyfrowe więc rozumiem z jakimi wyzwaniami stykają się klienci. Aktualnie jestem prawą ręką Patryka, skupiam się na optymalizacji procesów wewnętrznych oraz staram się zapewnić Diamentową Jakość Obsługi i tym samym zwiększyć zadowolenie naszych klientów.

 • Ula Bancerz

  Ula Bancerz

  Project Manager

  Odpowiadam za realizację Twojego projektu od początku do końca. Pomagam w kompletowaniu dostępów, materiałów, zasobów oraz czuwam nad prawidłowym i terminowym przebiegiem całego procesu. Na każdym etapie naszej współpracy możesz liczyć na moje wsparcie.

 • Karolina Pierzchała

  Karolina Pierzchała

  Project Manager

  Dbam o sprawną realizację Twojego projektu od początku do końca. Łączę kropki, utrzymując sprawną komunikację między Tobą a całym zespołem. Pomagam w kompletowaniu materiałów, dostępów oraz czuwam nad prawidłowym i terminowym przebiegiem całego procesu. Służę wsparciem na każdym etapie naszej współpracy.

 • Milena Bizoń

  Milena Bizoń

  Project Manager

  Jestem odpowiedzialna za skuteczną realizację Twoich projektów. Czuwam nad terminowym i sprawnym przebiegiem zadań - od nadania dostępów, poprzez realizację założeń, po podsumowanie współpracy. Chętnie podejmuję nowe wyzwania, które pomagają mi poszerzyć horyzonty.

 • Magda Serzysko

  Magda Serzysko

  Facebook Ads Specialist

  Opiekuję się kampanią od skonfigurowania, poprzez monitoring, analizę oraz optymalizację. Realizuję kampanie z różnych branż i z doświadczenia wiem, że nie ma dwóch takich samych kampanii. Sukces wymaga ciągłej optymalizacji i aktualizacji wiedzy o systemie Meta.

 • Martyna Furmanek

  Martyna Furmanek

  Facebook Ads Specialist

  Od ponad 8 lat działam w obszarze performance marketingu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zajmuje się kompleksowo kampaniami Facebook ASD - od skonfigurowania, poprzez monitoring, analizę oraz optymalizację.

 • Paweł Kopeć

  Paweł Kopeć

  Web Developer

  Programuję od 10 lat. Razem z zespołem buduję skuteczne strony lądujące i sprzedażowe. Pomagam w technikaliach związanych z domenami, pikselem i zdarzeniami. Programowanie i tworzenie nowych rzeczy to moja pasja. Doświadczenie pozwala mi dokładnie zrozumieć Twoje potrzeby i stworzyć skuteczne witryny.

 • Martyna Namiotko

  Martyna Namiotko

  Content creator

  Jestem odpowiedzialna za marketing wewnętrzny - od newslettera przez bloga kończąc na profilach w social mediach. Zmieniam contentowe pomysły na działające elementy lejka sprzedażowego. Wspieram swoimi kompetencjami organizacyjnymi zespół, który realizuje Twoją kampanię.

 • Tomek Ledwoń-Grabowski

  Tomek Ledwoń-Grabowski

  Graphic Designer

  Zadbam o to, aby Twoje grafiki reklamowe były angażujące, odpowiadały na aktualne trendy i wyróżniały się spośród tysięcy innych, które każdego dnia zalewają media społecznościowe. Jednocześnie możesz mieć pewność, że materiały, które dla Ciebie przygotuję, będą spójne z Twoją marką.

 • Kacper Kobyłka

  Kacper Kobyłka

  Copywriter

  Od 2 lat pomagam przedsiębiorcom zarabiać więcej przez skuteczne teksty. Pisanie tekstów to moja praca i hobby. Zadbam o to, by przygotowane teksty trafiały w motywacje, cele i potrzeby Twojej grupy docelowej oraz budowały Twój wizerunek eksperta w branży. Cenię profesjonalną współpracę mimo młodego wieku.

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Umów bezpłatną Konsultację Strategiczną, jeśli chcesz:

 • zwiększyć sprzedaż Twoich kursów, produktów lub usług dzięki płatnej reklamie
 • stworzyć kompleksowy plan sprzedażowy i poukładać marketing w Twojej firmie
 • efektywnie delegować prowadzenie kampanii i uwolnić swój czas na ciekawsze zajęcia, niż użeranie się z Menadżerem Reklam

Wypełnij ankietę i sprawdź kwalifikację do współpracy

W kolejnym kroku zadam Ci kilka pytań o Twoje cele reklamowe. Po uzupełnieniu ankiety otrzymasz dostęp do kalendarza. Wybierz termin, który Ci odpowiada.