Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas treningu

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas zakupów

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas spaceru

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas sprzątania

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas podróży

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas relaksu

Poznaj skuteczne strategie reklamy podczas gotowania

Nazywam się Patryk Łopot i na łamach podcastu dzielę się najbardziej praktycznymi poradami na temat reklamy. Z powodzeniem wdrażam strategie reklamowe, buduję lejki sprzedażowe i wspieram przedsiębiorców w temacie reklamy.

Nie znajdziesz tutaj żadnego pitu-pitu. Same konkrety, podparte kejsami moich klientów, które możesz skopiować do swoich działań.

Wdrażając wiedzę zwiększysz swoją sprzedaż, usprawnisz tunel sprzedażowy, zbudujesz wymarzoną listę mailingową i zwiększysz skuteczność reklamy. Zapnij pasy - lecimy!

Subskrybując podcast...
Zoptymalizujesz swoje kampanie i lejek sprzedażowy
Zdefiniujesz wąskie gardła w marketingu i szybko je naprawisz
Zbudujesz wymarzoną listę mailingową

Dla kogo nagrywam?

Marketerów z doświadczeniem
Na rynku jest wiele publikacji, które pomagają zacząć. Moje doświadczenie pomoże Ci skalować kampanie i optymalizować swoje działania. Jeśli chcesz uzupełnić swoją wiedzę konkretnymi przykładami z realnego świata - na pewno Ci w tym pomogę
Właścicieli firm
Zatrudniasz agencje lub masz własny zespół marketingowy? Chcesz zweryfikować ich pracę i wiedzieć, na co są przeznaczane budżety? Poznaj najlepsze praktyki, które generowały płacących klientów. Może dzięki Twoim wskazówkom wspólnie wyniesiecie marketing na wyższy poziom?