Cześć!
Tu Patryk Łopot

Patryk Łopot

Adsy, lejki, procedury - tym zajmuję się na co dzień w biznesie. Konsultuję, wdrażam i edukuję - w taki sposób pomagam głównie twórcom internetowym skalować ich sprzedaż. W działaniach wspiera mnie niezastąpiony zespół, który stoi za sukcesami naszych klientów.

Jeśli szukasz wsparcia w skalowaniu sprzedaży dzięki płatnej reklamie i optymalizacji lejka - misja zakończona.

Sprawdź, jak mogę Ci pomóc lub umów rozmowę, aby poznać się lepiej.

Patryk Łopot

Dlaczego warto skorzystać z mojego wsparcia?

 • 0

  przeprowadzonych kampanii

 • 0

  zadowolonych klientów

 • 0

  wdrożonych lejków sprzedażowych

 • 0

  godzin spędzonych na sali szkoleniowej

Prowdzę kampanie

Razem z zespołem stworzyliśmy ponad 300 stron internetowych oraz przeprowadziliśmy ponad 530 kampanii reklamowych dla małych i średnich firm.

W naszych działaniach skupiamy sie na właściwym planowaniu kampanii, realizacji według sprawdzonych procedur oraz sukcesywnej optymalizacji i skalowaniu działań.

Kampanie przygotowujemy kompleksowo - nie musisz martwić się technicznymi sprawami, walką z Menadżerem Reklam. Pomagamy również w tworzeniu kreacji.

Każda kampania kończy się czytelnym raportem i rekomendacjami dalszych działań. Dzięki temu poznasz realną skuteczność reklamy, a nie tylko wartości z tabeli.

Sprawdź, co dokładnie wypracujemy i jakich efektów możesz się spodziewać

Realizuję szkolenia

Doświadczeniu w wielu branżach pozwala mi wypełnić szkolenia i warsztaty praktyczną wiedzą i ćwiczeniami. Dzielę się wyłącznie aktualnymi i sprawdzonymi strategiami reklamowymi, które wdrażamy w biznesach naszych klientów.

Moim celem na każde szkolenie jest wypracowanie spersonalizowanego planu działań reklamowych, który nie wyląduje w szufladzie uczestników. Najlepiej odnajduję się w strategiach wykorzystujących reklamę Facebook Ads.

W roli trenera dzieliłem się wiedzą przez ponad 2000 godzin. W moich szkoleniach i warsztatach na żywo uczestniczyło ponad 5000 osób.

Dzięki ankietom ewaluacyjnym wiem, że ponad 95% uczestników ocenia warsztaty jako przydatne i treściwe, a wiedza została zaprezentowana w zrozumiałej formule.

Jak podchodzę do reklamy?

Wybór marketingowego partnera nie należy do najłatwiejszych. Doskonale rozumiem, że chcesz mieć pewność w podejmowanej decyzji.

Dlatego przygotowałem bezpłatny trening wideo, w którym omawiam moje podejście do skutecznej reklamy.

Jak sprzedać kurs za 203.694 PLN
w 14 dni dzięki reklamie Facebook?
 • 22 taktyki, wypracowane po analizie 200+ kampanii
 • 4 case-study z omówieniem wyników i wnioskami
 • Recepta na najczęściej popełniane błędy podczas sprzedaży

Prowadziliśmy kampanie dla

Poznaj wyniki naszych klientów

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Umów bezpłatną Konsultację Strategiczną, jeśli chcesz:

 • zwiększyć sprzedaż Twoich kursów, produktów lub usług dzięki płatnej reklamie
 • stworzyć kompleksowy plan sprzedażowy i poukładać marketing w Twojej firmie
 • efektywnie delegować prowadzenie kampanii i uwolnić swój czas na ciekawsze zajęcia, niż użeranie się z Menadżerem Reklam

Wypełnij ankietę i sprawdź kwalifikację do współpracy

W kolejnym kroku zadam Ci kilka pytań o Twoje cele reklamowe. Po uzupełnieniu ankiety otrzymasz dostęp do kalendarza. Wybierz termin, który Ci odpowiada.