Poznaj najlepsze taktyki reklamowe
oraz receptę na większą sprzedaż
Zaplanuj bezpłatną rozmowę i sprawdź,
jak możemy Ci pomóc zwiększyć sprzedaż!
Zaplanuj rozmowę
Nasze działania zwiększają
sprzedaż - mam na to dowody...
Pierwsza kampania wygenerowała 203.694 PLN

Zrobiliśmy to w czasach, kiedy szalała pandemia. Dzięki odpowiedniej reklamie przyciągnęliśmy ponad 4500 osób zapisanych na webinar. To przełożyło się na ekstremalną sprzedaż kursu internetowego - 102 sztuki sprzedane!

Wygenerowaliśmy 203.694 PLN w 14 dni tylko dzięki reklamie Facebook. W tej kampanii kluczowe było dopasowanie reklam do specyficznej grupy odbiorców.

Dzięki szeroko zakrojonym testom A/B sprawdziliśmy, które grupy kupowały i właśnie w nich skalowaliśmy budżet.

Wniosek dla Ciebie - zawsze pamiętaj o testach grup odbiorców.

Druga kampania wygenerowała 83.748 PLN w ciągu tygodnia.

Cała ta kwota została osiągnięta dzięki reklamie Facebook. Sprzedawaliśmy kurs internetowy - dokładnie 84 sztuki w kwocie 997 PLN.

Na reklamę wydaliśmy 5361 PLN - co daje 16-krotny zwrot z inwestycji!

Co stoi za sukcesem kampanii? Całkowicie zmieniliśmy komunikację w tekstach oraz grafice. Dodaliśmy opinie klientów, sukces story produktu i nagrane opinie. Dzięki temu sprzedaż w końcu ruszyła.

Wniosek dla Ciebie - kiedy jesteś “nowy” na rynku - skorzystaj z dowodu społecznego, który może być rewolucją dla Twojej reklamy

A co z mniejszymi kampaniami?

Czy zawsze generujemy 6-cyfrowe kwoty? Realizowaliśmy kampanię dla początkującego twórcy internetowego. Na początku zebraliśmy 903 osoby zapisane na listę mailingową.

Następnie uruchomiliśmy sprzedaż kursu poświęconego inwestycjom. Jaki osiągnęliśmy wynik? 12 sprzedanych kursów po 2490 PLN

Dokładnie - 29.880 PLN w 4-dniowym oknie sprzedażowym. W reklamę zainwestowaliśmy TYLKO 1138 PLN

Czwarta kampania - budowanie listy mailingowej na ponad 1400 subskrybentów.

W czym tkwi sekret kampanii? Zamiast płacić za kontakty - zarabialiśmy na nich.

Zbudowaliśmy lejek w taki sposób, że zaraz po zapisie oferowaliśmy zakup mini-kursu. Sprzedawaliśmy go w kwocie 17 PLN - to może wydawać się mała kwota, ale…

Nasz kurs kupowało… 12% zapisanych na bezpłatny poradnik! Dzięki temu nie płaciliśmy za kontakt złotówki, dwóch czy dziesięciu złotych. Na reklamę wydaliśmy 2753 PLN, a wygenerowaliśmy 2856 PLN przychodu.

Po podsumowaniu kampanii okazało się, budujemy listę całkowicie za darmo. Pomyśl tylko, gdzie byłby Twój biznes, gdybyś osiągał takie wyniki?

Porozmawiajmy o Twojej kampanii

Umów bezpłatną Konsultację Strategiczną, jeśli chcesz:

 • zwiększyć sprzedaż Twoich kursów, produktów lub usług dzięki płatnej reklamie
 • stworzyć kompleksowy plan sprzedażowy i poukładać marketing w Twojej firmie
 • efektywnie delegować prowadzenie kampanii i uwolnić swój czas na ciekawsze zajęcia, niż użeranie się z Menadżerem Reklam

Wypełnij ankietę i sprawdź kwalifikację do współpracy

W kolejnym kroku zadam Ci kilka pytań o Twoje cele reklamowe. Po uzupełnieniu ankiety otrzymasz dostęp do kalendarza. Wybierz termin, który Ci odpowiada.

Cześć, jestem
Patryk Łopot!

Nazywam się Patryk Łopot i od 2015 roku zajmuję się digital marketingiem. Razem z zespołem stworzyliśmy ponad 300 stron internetowych oraz przeprowadziliśmy ponad 600 kampanii reklamowych dla małych i średnich firm.

Dzięki doświadczeniu w wielu branżach moje szkolenia i warsztaty są przepełnione praktycznym podejściem. Dzielę się wyłącznie aktualnymi i sprawdzonymi strategiami reklamowymi, które wdrażamy w biznesach naszych klientów.

Moim celem na każde szkolenie jest wypracowanie spersonalizowanego planu działań reklamowych, który nie wyląduje w szufladzie uczestników. Najlepiej odnajduję się w strategiach wykorzystujących reklamę Facebook Ads.

W roli trenera dzieliłem się wiedzą przez ponad 2000 godzin. W moich szkoleniach i warsztatach na żywo uczestniczyło ponad 5000 osób. Dzięki ankietom ewaluacyjnym wiem, że ponad 95% uczestników ocenia warsztaty jako przydatne i treściwe, a wiedza została zaprezentowana w zrozumiałej formule.

Poznaj wyniki naszych klientów

Dlaczego ponad 200 przedsiębiorców
powierzyło mi swoje kampanie?
 • Reklamą w internecie zajmuję się od 2015 roku. W tym czasie zrealizowałem ponad pół tysiąca różnych kampanii - na Facebooku oraz TikToku.
 • Współpracowałem z wieloma branżami. Najczęściej sprzedawałem kursy internetowe oraz budowałem bazy kontaktów pod działania sprzedażowe. To sektory, w których mam największe doświadczenie.
 • Moim konikiem jest płatna reklama na Facebooku i TikToku, a mój zespół pomaga mi w kompleksowej obsłudze projektów np. przygotowaniu automatyzacji czy stron sprzedażowych. Jednym zdaniem - budujemy skuteczne lejki sprzedażowe.
 • Wdrożyłem dziesiątki modeli sprzedaży, dzięki płatnej reklamie. Przetestowałem setki konfiguracji i grup odbiorców, aby dowiedzieć się, kto kupuje. Wspólnie z zespołem i klientami stworzyliśmy tysiące kreacji reklamowych
Jakie błędy najczęściej pozbawiają
przedsiębiorców wyników?
 • Brak zaplanowanego lejka i spontanicznie działania - w konsekwencji wiemy, że coś nie działa, ale nie znamy dokładnych przyczyn
 • Kierowanie reklamy do niewłaściwych osób - generujemy kliknięcia, ale nie konwersje. Mamy nikłe zaangażowanie w treści i nie przyciągamy uwagi odbiorców
 • Brak analizy wyników - bo nie potrafimy albo jesteśmy zbyt leniwi. A to właśnie zebrane dane powinny być podstawą do dalszej optymalizacji kampanii.
 • Kiepska oferta, która za żadne skarby nie przekona klientów. I nie chodzi nawet o sam w sobie produkt. Po prostu nie potrafimy wyciągnąć na wierzch zalet naszych usług i produktów.

Możesz dochodzić do wszystkich rozwiązań samodzielnie.
Nie zdziw się ile czasu i pieniędzy pochłonie nauka.

Szczerze mówiąc to jestem przekonany,
że większość początkujących za wcześnie odpuści.

Przestań przepalać budżet reklamowy
i pocić się na samą myśl o Menadżerze Reklam

A co gdyby zespół z doświadczeniem z ponad 600 kampanii przygotował całe wdrożenie za Ciebie?

Zbudował strategię, przygotował kreacje, skonfigurował kampanię a na koniec dokonał analizy wyników i udzielił dopasowanych rekomendacji?

Takie działanie to pewny sposób na uniknięcie błędów i frustracji.

Dlatego, zamiast narażać się na niepotrzebny stres i wydatki spowodowane nieskuteczną kampanią…

Poprowadzimy kampanię za Ciebie!

Niezależnie od tego czy przecierasz szlaki w reklamie, czy konsekwentnie realizujesz zamierzoną strategię marketingową - pomożemy Ci osiągnąć lepsze wyniki.

Zaplanuj rozmowę
Ale, jest jedno “ale

Nie współpracujemy z każdym.

„Przesyłam umowę na 6 miesięcy współpracy. Proszę podpisać i zaczynamy”

Spotykasz się z taką praktyką po stronie agencji?
Z doświadczenia wiem, że jest to całkiem popularne…

Tylko pozostaje pytanie - kto z klientów chce zobowiązywać się do kilku miesięcznej współpracy bez wstępnego poznania wykonawcy?

Pracujemy z osobami, którym jesteśmy w stanie realnie pomóc.

Przed przystąpieniem do realizacji Twojej kampanii musimy poznać Ciebie i Twój biznes

Dlatego umów się na BEZPŁATNĄ konsultację strategiczną.

Omówimy Twoje cele, szczegóły współpracy i sprawdzę, czy kwalifikujesz się do współpracy.

Zaplanuj rozmowę

Jak wygląda proces?

 • Wypełnij ankietę

  Pozwól nam lepiej zrozumieć Twój pomysł na kampanię. Zajmie Ci to 10-15 minut
  i z pewnością ułoży strategię

 • Forma współpracy

  Po przesłaniu ankiety automatycznie otrzymasz informację o kwalifikacji do współpracy.

 • Umów termin

  Po wstępnej kwalifikacji do współpracy otrzymasz dostęp do kalendarza z wolnymi terminami.
  Wybierz ten, który Ci pasuje.

 • Konsultacja Strategiczna

  Czas na działanie! Przeprowadzimy zwięzłą i konkretną rozmowę na temat Twojej kampanii, podczas której…

Przestań przepalać budżet i skorzystaj ze sprawdzonego wsparcia

Jeśli zastanawiasz się czego brakuje Twoim kampaniom, aby w końcu przynosiły zyski, a nie tylko pusty zasięg i ruch na stronie - podczas rozmowy poznasz odpowiedź!

Umów bezpłatną konsultację